[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Основной раздел » Музыка » Blueneck (Британская ambient post-rock группа)
Blueneck
Jose-sanДата: Суббота, 22.10.2011, 16:59 | Сообщение # 1
Генерал-майор
Группа: Администраторы
Сообщений: 569
Репутация: 66
Статус: Offline
Краткое описание (источник):
Quote

Blueneck - британський пост-рок гурт, сформований в 2000 році.

Тікаючи від класичних форм, Blueneck перетворились на атмосферні кінематографічні ембієнтні пасажі з темними скелетними ритмами і вируючими крещендо, що народжувались завдяки синтезаторам, рідкісним піаніно і велетенським гітарам.

Blueneck ділять пост-рокову сцену із Godspeed! You Black Emperor, Sigur Ros та Mogwai.

З кожним записом вони захоплювали щоразу більше атмосферної території.

Не так давно открыл для себя этот неповторимый коллектив и сразу проникся их музыкой. А пару дней назад, точнее, 20 октября, мне посчастливилось побывать на их концерте в Киеве. Для Blueneck это был первый визит в Украину, но, надеюсь, не последний) Впечатления от концерта я описал на жж (там, к слову, есть и записанное мною видео нескольких песен), но вкратце могу сказать, что отыграли ребята прекрасно и с душой. Любителям музыки с меланхоличным оттенком, да и просто стиля пост-рок, рекомендуется smile


 
Jose-sanДата: Воскресенье, 23.10.2011, 23:41 | Сообщение # 2
Генерал-майор
Группа: Администраторы
Сообщений: 569
Репутация: 66
Статус: Offline
Интервью с Blueneck после концерта: ссылка

Quote
Я впевнений, що вам увесь час ставлять це питання, та все ж, чи могли б ви пояснити значення назви вашого гурту?

Duncan [звертається до гурту]: Ну що ми вигадаємо цього разу?

Ben: Ми зазвичай просто вигадуємо різні пояснення. Але давайте вже розповімо правду.

Duncan: Ок, вам пощастило. Ми ще нікому не розповідали, що ж насправді означає «Blueneck». Але сьогодні ми в гарному настрої, тож розповімо справжнє значення. І може виявитись, що це пояснення зовсім не настільки глибоке та значуще, як ви сподіваєтесь.

Насправді, я народився із зайвими венами, які проходять від голови, через шию у плече. Інколи вони можуть набрякати, і шия набуває синього кольору. У школі мене за це дражнили та називали blueneck [«синя шия»]. І потім ми просто використали це слово.

І тепер інколи, коли я співаю дуже гучно, з сильним напруженням, моя шия може набрякати. Я не впевнений, чи хтось помітив це вчора, але під час останньої пісні, коли ми вийшли на біс, я співав подалі від мікрофону. І якщо хтось сфотографував мене в цей момент, то ви можете побачити, що моя шия виглядає просто величезною.

Rich: Не тільки шия, я й дупа [сміється].

Duncan: Ну, ось тому ми й називаємось «Blueneck». Це пов’язано особисто зі мною. Тепер я відчуваю таке полегшення [сміється]. Як добре нарешті виговоритись!


 
Lora_PalmerДата: Вторник, 25.10.2011, 19:02 | Сообщение # 3
Генерал-майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 503
Репутация: 95
Статус: Offline
Quote (Jose-san)
Не так давно открыл для себя этот неповторимый коллектив и сразу проникся их музыкой.

А еще позже,когда ты в социальной сети обьявил о концерте.Из любопытства послушала пару песен и мне понравилось.Это что-то невероятное мягкое,легкое и трагичное одновременно.И музыка как раз подошла под сопровождение книги,которую я читала в тот момент.
В общем, я советую послушать!)
 
Форум » Основной раздел » Музыка » Blueneck (Британская ambient post-rock группа)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: