[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 2 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Основной раздел » Кино » Фильмы, выносящие мозг
Фильмы, выносящие мозг
Jose-sanДата: Вторник, 03.05.2011, 21:47 | Сообщение # 21
Генерал-майор
Группа: Администраторы
Сообщений: 569
Репутация: 66
Статус: Offline
Quote (JohnnyForsyte)
Акторська гра викликає захоплення. Одна з кращих ролей Гаррісона Форда, і можливо, краща Рутгера Хауера.

По крайней мере, стоит посмотреть ради этих 2 актёров. Да и сюжет заинтриговал. Спасибо, как-то попробую заценить smile

Quote (Lora_Palmer)
Рекомендую посмотреть,фильм способен разукрасить вечер.

Хочу это сделать уже полгода)


 
Lora_PalmerДата: Вторник, 03.05.2011, 22:03 | Сообщение # 22
Генерал-майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 503
Репутация: 95
Статус: Offline
Quote (Jose-san)
Хочу это сделать уже полгода)

Посмотреть фильм?)Как раз очередной Крик вышел)пора смотреть)


Сообщение отредактировал Lora_Palmer - Вторник, 03.05.2011, 22:53
 
Jose-sanДата: Среда, 04.05.2011, 12:50 | Сообщение # 23
Генерал-майор
Группа: Администраторы
Сообщений: 569
Репутация: 66
Статус: Offline
Quote (Lora_Palmer)
Посмотреть фильм?)Как раз очередной Крик вышел)пора смотреть)

Ну да, посмотреть)
Крик не видел ни одну часть) Только пародию на него в Очень страшном кино) Мне хватило)


 
JohnnyForsyteДата: Четверг, 05.05.2011, 15:26 | Сообщение # 24
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 65
Репутация: 48
Статус: Offline
№ 65
The Ninth Gate - Дев'ята брама (1999)
"... and gain at last the key that will unlock the Ninth Gate."
Завжди цікаво спостерігати, як герої книг оживають на екрані, - чи це те, на що ви очікували? Яскравий приклад - "Дев'ята брама" Романа Поланскі за мотивами роману Артуро Перес-Реверте "Клуб Дюма".
Але у фільмі, на відміну від книги, про Дюма не сказано жодного слова. Дін Корсо (Джонні Депп) - "книжковий" детектив, має справу зі старовинними фоліантами. На замовлення Бориса Балкана він їде до Європи, щоб встановити достовірність "Дев'ятої брами до царства пітьми" - книги, поза сумнівом, дуже корисної, бо за легендою вона дозволяє відкрити браму і випустити диявола. Всього у світі збереглося три примірники цього середньовічного бестселера, але Балкан вважає, що справжній серед них лише один, - його й має знайти Корсо. Що було далі, ви, мабуть, здогадуєтеся - пошуки книг з ризиком для життя.
Особисто мені "Клуб Дюма" сподобався більше, ніж "Дев’ята брама", але порівнювати їх складно - надто вони різні. За книгою, наприклад, дев’яту браму відкрити не можна, у фільмі ж навпаки. Щоправда фінал фільму неоднозначний, проте ми можемо про це здогадуватися. У книзі всі події пояснюються логічним чином, у фільмі - містичним втручанням.
Особлива роль у зеленоокої незнайомки, що допомагає Корсо. Хто вона, звідки? Про це ані слова, але ця пані, що володіє надзвичайними здібностями, дуже схожа на жінку з гравюри, що нібито виготовив сам Люцифер. Можливо, диявола й не потрібно шукати, і він знаходиться десь поруч, у незвичній для нас подобі? Можливо, у подобі кота?
Отже, не чекайте від цього фільму чогось, щоб знесло вам дах. Фільм не здався мені нудним, і дві години пролетіли непомітно, проте до вподоби він буде не всім. Декому сподобається, декому -ні. Після цієї банальної фрази додати більш немає чого.


Сообщение отредактировал JohnnyForsyte - Четверг, 05.05.2011, 18:10
 
Jose-sanДата: Четверг, 05.05.2011, 18:55 | Сообщение # 25
Генерал-майор
Группа: Администраторы
Сообщений: 569
Репутация: 66
Статус: Offline
Quote (JohnnyForsyte)
The Ninth Gate - Дев'ята брама (1999)

Помню, по телику частенько крутили этот фильм, но я так ни разу его не смог посмотреть по разным причинам. Честно говоря, и особого желания нет. Хотя, возможно, он мне и понравится


 
JohnnyForsyteДата: Четверг, 05.05.2011, 20:11 | Сообщение # 26
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 65
Репутация: 48
Статус: Offline
У меня тоже до сих пор не было особого желания его смотреть. Фильм на любителя.
 
Lora_PalmerДата: Суббота, 07.05.2011, 17:47 | Сообщение # 27
Генерал-майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 503
Репутация: 95
Статус: Offline
мозговыносноогй комикс по теме)
 
Jose-sanДата: Вторник, 10.05.2011, 01:46 | Сообщение # 28
Генерал-майор
Группа: Администраторы
Сообщений: 569
Репутация: 66
Статус: Offline
Quote (Lora_Palmer)
мозговыносноогй комикс по теме)

Точно по теме)


 
JohnnyForsyteДата: Вторник, 10.05.2011, 16:36 | Сообщение # 29
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 65
Репутация: 48
Статус: Offline
№ 9
Being John Malcovich – Бути Джоном Малковичем (1999)
"Just one question. Who the fuck is John Malcovich?"
Дивний, дивний, дивний фільм. Дуже, а може й навіть тричі по три дивний. До речі, ознайомлюватися з біографією Джона Малковича необов’язково, цей фільм не про нього.
Крейг Шварц за професією (й за покликанням) лялькар, але влаштуватись на роботу лялькарем він не може - доводиться стати офісним працівником. Одного разу, відсунувши копіювальну машину, він випадково знайшов дверцята, що вели… Ні, не в сусідню кімнату й навіть не на двір.
Поза тим, що, на мою думку, фільм доволі посередній, його оригінальний і винахідливий сценарій (дебют Чарлі Кауфмана) заразом зі своєрідним нетупим гумором та грою акторів (Джон К’юзак та Камерон Діас тут несподівано несхожі на себе, а Джон Малкович навпаки грає самого себе) робить фільм наднезвичайним.
Перебільшують ті, хто вважає, що це безсумнівний шедевр, як і ті, хто закидає, що це суцільна нісенітниця. Можливо, фільм викликає наше несприйняття через те, що ми не можемо уявити себе на місці героїв фільму, бо всі вони, так чи інакше, відразливі, й м’яко кажучи не гідні співчуття. Теми лесбійського кохання, просто кохання й хтивості проходять через увесь фільм. Тим не менш, такого ви ще точно не бачили.
Фільм-атракціон - комусь весело, когось нудить.


Сообщение отредактировал JohnnyForsyte - Вторник, 10.05.2011, 22:30
 
Lora_PalmerДата: Пятница, 13.05.2011, 21:36 | Сообщение # 30
Генерал-майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 503
Репутация: 95
Статус: Offline
Quote (JohnnyForsyte)
Фільм-атракціон - комусь весело, когось нудить.

Надо посмотреть)Учитывая,что у меня морская болезнь,интересно куда меня поведет)

Добавлено (13.05.2011, 21:36)
---------------------------------------------
вопросы,выносящие мозг

 
Jose-sanДата: Суббота, 14.05.2011, 23:11 | Сообщение # 31
Генерал-майор
Группа: Администраторы
Сообщений: 569
Репутация: 66
Статус: Offline
Quote (Lora_Palmer)
вопросы,выносящие мозг

Оно вообще решаемо?) Честно, я пытался, но после пары первых вопросов у меня желание отпало)


 
Lora_PalmerДата: Воскресенье, 15.05.2011, 14:55 | Сообщение # 32
Генерал-майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 503
Репутация: 95
Статус: Offline
Quote (Jose-san)
Оно вообще решаемо?) Честно, я пытался, но после пары первых вопросов у меня желание отпало)

Пыталась я тоже,но вопросы,ссылающиеся друг на друга -это полный провал)
 
Jose-sanДата: Воскресенье, 15.05.2011, 19:54 | Сообщение # 33
Генерал-майор
Группа: Администраторы
Сообщений: 569
Репутация: 66
Статус: Offline
Quote (Lora_Palmer)
Пыталась я тоже,но вопросы,ссылающиеся друг на друга -это полный провал)

Какое-то зацикливание получается)


 
JohnnyForsyteДата: Воскресенье, 15.05.2011, 22:08 | Сообщение # 34
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 65
Репутация: 48
Статус: Offline
lol
made my day
 
Jose-sanДата: Понедельник, 16.05.2011, 18:42 | Сообщение # 35
Генерал-майор
Группа: Администраторы
Сообщений: 569
Репутация: 66
Статус: Offline
Quote (JohnnyForsyte)
made my day

А я думал, эту картинку уже все видели)


 
JohnnyForsyteДата: Понедельник, 16.05.2011, 20:33 | Сообщение # 36
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 65
Репутация: 48
Статус: Offline
№ 8
Memento(2000)
"We all lie ourselves to be happy."
Спробуй уявити життя, в якому ти анічогісінько не можеш запам’ятати. Хоча ти ще живий, воно вже наче й зупинилось, бо не маючи спогадів, як зрозуміти, що в біса діється? Якщо ти не пам’ятаєш, що було з тобою десять хвилин тому, як знайти вбивцю своєї дружини? Та головне мати мету, неважливо наскільки примарною вона буде.
Неважливо чи знатиму я, що вбивцю моєї дружини покарано, його має бути покарано. Але як знайти вбивцю моєї дружини? Чи я вже це казав?
Страховий агент Леонард Шелбі хворіє на антероградну амнезію, після травми голови він втратив здатність запам’ятовувати. Леонард пам’ятає, що було з ним до травми, але що трапилось з ним учора, чи навіть десять хвилин тому, згадати не може. Ви можете обізвати його хоч Леніним - Ленні залишиться вашим найкращим другом. Через це він нікому не довіряє і змушений постійно занотовувати чи фотографувати все, що йому може в майбутньому знадобитись; своє тіло він вкрив татуюваннями, щоб не забути, кого шукає і навіщо. Попри всі складнощі він намагається знайти вбивцю своєї дружини. Але як його знайти? Хм, я це вже казав?
Сюжет фільму доволі простий, проте скласти його докупи важкувато через заплутану структуру фільму. Ми бачимо його немов би навпаки. Ми знаємо чим все скінчилось, але з чого воно почалось? Потроху ми починаємо сумніватись в тому, хто хороший, а хто поганий, хто каже правду і допомагає, а хто банально користується обставинами. Після першого перегляду фільм видався мені незрозумілим (можливо я неуважно стежив?), але подивившись його вдруге, мушу сказати, що він того вартий. Відмінні сценарій і режисура Крістофера Нолана, чудова гра акторів (Гай Пірс, Керрі-Енн Мосс), суперечливі характери героїв.
Дуже незвичайний трилер, схожий на пазл. Дивитись всім (окрім тих, хто хворіє на антероградну амнезію).
 
Jose-sanДата: Вторник, 17.05.2011, 12:55 | Сообщение # 37
Генерал-майор
Группа: Администраторы
Сообщений: 569
Репутация: 66
Статус: Offline
Quote (JohnnyForsyte)
Дуже незвичайний трилер, схожий на пазл. Дивитись всім (окрім тих, хто хворіє на антероградну амнезію).

Какая дискриминация в отношении больных)
Спасибо, этот обзор меня заинтересовал. Даже сам, бывало, размышлял на подобные темы)
Как очищу сознание, посмотрю этот фильм)


 
JohnnyForsyteДата: Четверг, 26.05.2011, 21:28 | Сообщение # 38
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 65
Репутация: 48
Статус: Offline
Вивільняю свідомість, відновлюю карму, пробуджую приховані таланти.
Недорого. Питати Джонні.

Добавлено (26.05.2011, 21:28)
---------------------------------------------
№ 50
Pandorum - Пандорум (2009)
Насамперед, пандорум - це така вигадана космічна хвороба. Це також псевдонауково-фантастичний фільм 2009-го року.
Капрал Бауер та лейтенант Пейтон приходять до тями після затяжної гулянки. Вони не пам’ятають ні власних імен, ні місця, де вони перебувають. Бауер вирішує дізнатись, хто хазяїн вечірки, й вирушає на пошуки. Випадково він натрапляє на мерзенних тварюк, що хочуть його зжерти. Виявляється, це не вчорашні гості і навіть не біла гарячка.
Я трішечки змінив сюжет, але ідея зрозуміла - нічого не зрозуміло, і ми хочемо нарешті доперти що до чого. Саспенс явно перевищує норму. Все це відбувається у темряві (подекуди доходить до того, що неможливо нічого розібрати), космічний корабель двадцять другого століття чомусь схожий на броненосець “Потьомкін”, і звісно ж не обійшлося без роздвоєння особистості (ой).
Фільм виготовлено за допомогою комп’ютерних технологій методом штампування. Зрозуміло, що на оригінальність він не претендує, за винятком хіба назви, але сценарій понад міру переповнений запозиченнями з інших фільмів. Мені згадалися “Чужі”, “Безмежний обрій” й “Оселя зла”. Як кажуть: зі світу по нитці - бідному на сорочку, але й погана ж вийшла сорочка.


Сообщение отредактировал JohnnyForsyte - Суббота, 28.05.2011, 23:52
 
Jose-sanДата: Понедельник, 30.05.2011, 20:39 | Сообщение # 39
Генерал-майор
Группа: Администраторы
Сообщений: 569
Репутация: 66
Статус: Offline
Quote (JohnnyForsyte)
Pandorum - Пандорум (2009)

Так ты не советуешь смотреть, я так понимаю? Учитывая бредовость сюжета, меня это кино не заинтриговало)


 
JohnnyForsyteДата: Среда, 01.06.2011, 01:26 | Сообщение # 40
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 65
Репутация: 48
Статус: Offline
Це така собі іронія і пародія водночас. Там відносно нормальний сюжет (подивись на Вікіпедії), просто мені не сподобався фільм - от я й пожартував. Коли дивишся будь-який фільм, оцінюєш його, порівнюючи з тим, що вже бачив, можливо навіть підсвідомо. Я довіряю своїй підсвідомості, а вона сказала мені, що це поганий фільм. Втім, як майже будь-який фільм, зроблений професійно й з купою спецефектів, він вже знайшов (і ще знайде чимало) шанувальників. Основна проблема цього фільму - це надзвичанйа шаблоність і неправдоподібність.
Так, я б не радив тобі його дивитися, хоча, може, він і сподобається тобі. Я ж не критик, і мені стає лячно, коли подумаю, що, хтось прочитавши лише мою рецензію, відмовиться від перегляду цього фільму. Безумовно, можеш врахувати моє враження, але воно не єдине.

Добавлено (01.06.2011, 01:26)
---------------------------------------------
Я перепишу потім рецензію, бо вона вводить в оману.

 
Форум » Основной раздел » Кино » Фильмы, выносящие мозг
  • Страница 2 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Поиск: